Site içeriğiSayfayı yazdırİletişim kur

Arama & Bulma

Zaman ve önemi

Merhaba değerli misafirlerimiz,

 

Zaman kadar önem taşıyan değerlerin de var olduğundan şüphem yoktur. Ama , zamanın insanlar ve yaşam üzerindeki etkisi ve değeri tartışılamaz. Zamanı bilmek ve değerlendirmek çok önemlidir.

Kendi açımdan söyliyebileceğim, zamanın bana yetmediğidir. Bana daha zaman lazım. Herkese daha zaman lazım. Bazılarına, boş değerlendirmek için daha zaman lazım ve bazılarına da  gerektiği gibi değerlendirmek için daha zaman lazımdır.

Zamanı gerektiği gibi nasıl değerlendirebiliriz ?

Zamanı sevgi, saygı, üretim, paylaşım ve hak mücadelesi ile doldurabiliyorsak, gerektiği gibi değerlendirmesini yapmış olabiliriz.

Değerli misafirlerimiz,

Bu sitemizi kurduğumuzda, gereken hizmetleri sunabilmek için dayanışmanın var olduğunu biliyordum. Şimdi ise bazı arkadaşlarımızın desteğini göremiyorum.

Acaba, zaman meselesi mi ?  

Bu soruya şimdilik cevap veremiyorum, zamana bırakalım.

Sitemizin yazılarını kendim yalnız hazırladığımı belirtmek istiyorum. Bunu yaparken yanısıra Alevi Akademisi’nin bilimsel-araştırma işleri ile ilgilenmekteyim.

Sitemizin  temel bilgiler ile donanmasını sağladıktan sonra, daha geniş ve daha değişik konulara giriş yapmayı hedefledik.

En yakın bir zamanda, hayatımızın içinde çok önem taşıyan ana konuları ele alıp, bunların değerlendirmesini beraberce yapmak umuduyla hoş ve sağ kalın.

Saygı ve sevgilerimle,

Enis Emir